Jak jsem si myslela, že mám prázdniny

20. ledna 2013 v 18:59 | Annie |  Mé myš(i)Lenky
Není u mě příliš obvyklé, že bych psala takový ty deníčkový zápisy, ale dneska tomu neodolám. Ve čtvrtek jsem úspěšně zdolala poslední zkoušku. A to prosím z něčeho, čemu absolutně nerozumím, u čeho si nedokážu nic představit a mám jí za výbornou! Hohoho! Ani jsem si nestačila nic koupit za odměnu, jak jsem byla rychle ze školy, abych stihla tramvaj a navazující autobus domů. Ještě teda do školy musím a to s projektem k absolventský práci, na který právě teď už hodinu a půl nadávám, protože musím sepsat hypotézu ke svému tématu, musím vědět, jaké budu používat zdroje, musím vědět osnovu a cíl a to všechno ještě před tím, než jsem nastoupila na praxi, která s mou prací neodlučně souvisí, ale tím vás nebudu zatěžovat, jen mě prosím politujte, jaká to jsem chudinka.

Taky jsem měla naplánováno, že jsem chtěla napsat několik článků. Ani jeden se nekoná. Ale snad to přijde, jsem teď v nějaký blogovací ráži a to se u mě děje jednou za sto až dvěstě let.
Chtěla jsem taky začít konečně číst tu kupu knížek, co doma nemám, ale jejich seznam mám.
A ještě něco, úspěšně jsme s mamkou rozbily dneska jeden talíř, takže už máme tři pro čtyři až pět osob, podle toho, kdo se doma zrovna vyskytuje. A pak jsem ještě rozflákala cukřenku, když jsme si dávali kafíčko po obědě.

Sedm týdnů prázdnin se zřejmě nekoná. Ale co jsem si mohla myslet, když se musím připravovat na absolutorium, psát tu zapeklitou práci, chodit na praxi a dělat autoškolu. Ať žije naivita!

Držte prosím zítra slečně Pohromě palce při první jízdě v autoškole.

A pokud jde o editaci k předešlému článku, mám tu ještě jednu oblíbenou filmovou scénu.
Harry Potter a relikvie smrti, část první
Okamžik, kdy se trio převléká do suchého, protože právě seskočili z draka do jezera a Ronova sexy záda! (Vlastně celej Ron v celičkým filmu!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 taradorizp taradorizp | E-mail | Web | 25. ledna 2013 v 15:38 | Reagovat

Střepy přinášejí štěstí :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.