Letní plánování

22. června 2012 v 10:48 | Annie |  Mé myš(i)Lenky
Než doopravdy prázdninově zlenivým, rozhodla jsem se sepsat si všechno, co hodlám se sebou o prázdninách udělat.

Víc číst - Za poslední tři měsíce jsem musela dojít dvakrát do knihovny, jestli by mi ještě mohli prodloužit výpůjčné těch třech knížek, který mám doma. Ano, prosím! A kdyby někdo měl nějaký tipy na knihy, co mají něco do sebe, tak sem s nimi! A mimoto mám asi milion restů u povídkářů a u nich mě to obzvlášť mrzí.
Zlepšit se v angličtině - Vzhledem k tomu, že si moje milovaná učitelka myslí, že maturita z němčiny je nedostatečné vzdělání k tomu, abych mohla dělat z němčiny absolutorium, budu muset hodně máknout s angličtinou. A někde doma se nám válí angličtina pro samouky. Samozřejmě to zahrnuje i sledování oblíbených seriálů s titulky.
Vařit - Fakt! Vaření mě baví, když chci já sama a už dlouho jsem neotevřela Kuchařku pro dceru, kterou jsem dostala předloni k Vánocům. Alespoň jednou týdně chci své drahé rodince naplnit žaludky něčím nepřekonatelně dobrým! (Vážně si tolik věřím :D)
Jet na fesťák - Vloni jsem byla na Hradech, tak snad letos něco dopadne. Chci slyšet, a chci křičet na všechny moje idoly a lásky a užívat si sluníčko v holinkách.
Cvičit - Už si ani nepamatuju, kdy jsem naposledy jela na kole. Asi někdy na podzim. Takže ho asi budu muset trochu oprášit. A navíc už mě dost zatěžuje to moje panděro v barvě hermelínu. Takže jsem se rozhodla trochu posilovat. Hohoho!

Jsem zvědavá, jak dlouho mi tenhle prázdninový elán vydrží. Snad alespoň do zítra!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.