Kapitolové povídky

30. září 2009 v 18:50 | Annie

Síla přitažlivosti

(leden 2008 - září 2008)

O čem to je? Mladý Lucius Malfoy prožívá svůj pátý ročník v Bradavicích ve společnosti Violette Woodové, ovšem útoky Lorda Voldemorta jsou čím dál častější a vyšší společnost jde jinou cestou, než by si on přál.

Hlavní postavy:Lucius Malfoy, Violette Woodová(AP), Narcissa Blacková, Daisy a Lily Woodovy (AP), pan a paní Malfoyovi, Felis McKinnonová (AP), Katie a Morgan (AP) a další..

Žánr:Smutné, romantika

Stav: Povídka je dokončená!

Rozdíly mezi smaragdy

(září 2008-///)

O čem to je? Lily Evansová nebyla jediná dívka, která silně ovlivnila život Severuse Snapea. Byla tu ještě jedna se stejně pronikavýma očima, ale úplně rozdílná. A mladý Zmijozel by se měl rozhodnout, které přenechá své srdce...

Hlavní postavy: Severus Snape, Rebecca Slutová (AP), Lily Evansová, Pobertové a další...

Stav:Povídka není dopsaná.

Upozornění:Povídku píšu společně s Eliotou.

Kapitoly:Prolog1.2.3.

Kruh posedlosti

(říjen 2008-listopad 2009)

O čem to je? Sprite, sestra Severuse Snapea, se na začátku svého studia dostane do Nebelvíru. Jak se dívka vyrovná s odloučením od svého bratra a s nenávistí Zmijozelských. A dokáže Severus milovat Nebelvírskou krev?

Hlavní postavy: Sprite Snapeová (AP), Severus Snape, Pobertové, Heather Heronová (AP), Lily Evansová a další...

Stav: Povídka je dokončená!


V zajetí myšlenek

O čem to je? Jaké to je, když víte tajemství všech, kteří jen projdou okolo vás, znáte jejich názory a slyšíte každičkou myšlenku?

Hlavní postavy: Georgia McKayová, Caleb Sullivan, Kayla Lin, Nathalie Sparksová, Ramona Bellová, Daniel Bennett a další...

Žánr: Trochu fantasy, romantika

Stav: Povídka není dopsaná.


Bonusy: Dotazy
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.